Civilization Türkiye’ye hoşgeldiniz.

Merhaba, yeni sitemiz “Civilization Türkiye” hayırlı olsun!

Sitemizde civilization V ile ilgili rehberler paylaşacağım. Öncelikle oyunun temelinden, arayüzünden başlayıp, devamında oyunla ilgili önemli stratejik noktalar için (mesela politikalar) Türkçe çeviriler paylaşacağım. Ve bu çeviriler sürekli güncellenerek oyundaki eklentileri, güncellemeri takip edecek. Civilizationla ilgili tüm yenilikler paylaşılacak.

Civilization ile ilgili Türkiye’de düzgün bir rehber, veya kaynak sitesi bulunmuyor. Bu yüzden de bu değerli oyun Türkiye’de hakettiği başarıya ulaşamıyor. Sitenin asıl kuruluş amacı bu eksikliği gidermek ve Civilization severlere bir yol gösterici olarak, danışabilecekleri bir platform oluşturmak.

Bunun için civilization türkiye forum sitesini açtım, bize katılabilir, danışabilir, sohbet edebilirsiniz.

Yaklaşık 13 senedir Civilization oynuyorum, bu serüvene Civilization III ile başladım, en çok oynadığım ve en çok tecrübeli olduğum oyun Civilization V. Sitemdeki içeriklerin büyük çoğunluğu Civilization V için düzenlenecek.

Uzun zamandır aklımda proje olarak bulunan bu siteyi açmak anca nasip oldu. Umarım sitemiz hedeflediğim başarıya ulaşır, ve civilization severlerine faydalı olabilir.

Siteyle ilgili tavsiyeleriniz varsa yorumla, veya forum yoluyla paylaşabilirsiniz.

Dipnot: Türkçe yama ile bir bağlantım yok. Türkçe yamanın nasıl yapıldığını bilmiyorum ve yapımcılarını tanımıyorum. Forumda, denemiş olan bir arkadaş paylaşmıştı. Linkten türkçe yamaya ulaşabilirsiniz.
Türkçe yama

Civilization Türkiye’ye hoşgeldiniz.” üzerine 6 düşünce

  1. yıllarca ingilizce olduğu için oynayamamıştım.türkçe yama ile oynama zevkini yaşamıştım.sizin sitenizi de takip edeceğim.emeğiniz için teşekkürler

    • Rica ederim 🙂 Siteye baştan sonra, tam kapsamlı bir Civilization Rehberi oluşturacağım. Stratejiler/tavsiyeler paylaşacağım, her gün azar azar içerik ekleyeceğim, ama maalesef yazmak ve resim oluşturmak zaman alıyor, teşekkürler.

  2. brave new world yerine temelden başlamanız daha iyi olurdu. 🙂 yeni başladım goldu yeni aldım başlangıç dersleri ne zaman gelir 🙂 ?

    • Vaktim oldukça ekleyeceğim, net bir zaman veremem ama oyunla ilgili temel anlatımları herhalde ağustosun başına kadar tamamlarım. Görüşmek üzere. 🙂

    • Türkçe yamayı soran çok oluyor. Malesef bağlantım yok. Brave new world için türkçe yama hazırlanırsa burada linkini paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.