Civilization 6 Medeniyetler

CIV VI hakkında bilgiller resmi sitelerle, yapılan röportajlarla yavaş yavaş duyurulmaya başlanıyor. Bir çok bilgi sızdırılsa da şimdilik kurumun resmi olarak açıkladığı medeniyetlerle ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Tanıtımı yapılan Aztek Medeniyeti piyasaya sürülmesi düşünülen yeni CIV’de muhtemelen yer almayacak ama ek paket olarak satılacak.

civvi-3

CIVVI 2

CIVVI 1

Civilization 6 Medeniyetler” üzerine 12 düşünce

  1. İskitler , Türk değilmiş gibi oyunda Türkler, Osmanlılar arayanların Tarih bilgisinin kıtlığına bakıp şaşıyorum!

    • İskitlerin türk olup olmadığı bile kanıtlanmamışken oturup evinden aşağılarcasına yorum yapmaya utanmıyor musun ben senin sadece tarih bilgine değil hayata bakışına şaşırıyorum..

    • Türkler tarih sayfalarına sığmıyacak kadar hüküm sürmüş bir ırktır böyle bir oyunda biz istiyoruz ki İskitler’de olsun Osmanlı’da olsun Attila’da olsun ve daha bir çoğu ama ama 624 yıllık Osmanlı’yı dlc olarak sonradan getirmeleri saçma geliyor ama oyuna denilecek birşey yok bence gayet iyi zaten bir Paradox oyunları bir de bu seri mükemmel…

      • Zaten 2 tane ön Türk kavmi var bence yeter bütün oyunun Türklerden oluşmasıda bencillik olurdu 🙂 Sümerlerde çoğu sümerolog tarafından dillerin köken efsanelerin benzerliği resimlerdeki göz çekiklikleri ve iskelet boyları yüzünden Türk olduklarını öne sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.