Civilization Beyond Earth Yayinlandi.

Firaxis ve 2kgames’in sitesinde, yeni oyunu olan “Civilization Beyond Earth” duyuruldu. Ön incelemeye ve oyunun vidyosuna ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Alpha Centaurii’nin hayranları, benzer bir oyunla karşılaşacaklar. Oyun civilization V gibi antik çağlardan başlamıyor, aksine, dünyanın yaşanamaz hale geldiği sarsıcı bir geleceği konu alıyor.Medeniyetlerin yaptıkları neticesiyle dünyayı yaşanamaz hale geldi. İnsan ırkının, belirsiz geleceği için başka gezegenler arayışına girmesi gerekiyor.

Bunun için, varlığını sürdüren medeniyetler, tüm kaynaklarını uzay yolculuğuna yönlendiriyorlar.

Civilization beyond earth

Civilization beyond earth

Oyunda, insanlığın geleceği olan, dünyadan sonraki yeni evini arayacağız. Bunun için; Yabancı gezegenlere keşfe çıkacak ve koloniler kuracak, geleceğin teknolojilerini araştıracak, geleceğin wonder’larını inşa edeceğiz.

Oyunun özellikleri

  • 8 farklı uzay yolculuğu sponsoru mevcut, hepsinin kendi lideri ve eşsiz oyun yapısı var. Uzay araçları, kargo ve kolonileri düzenleyerek, yeni bir gezegene vardığımızdaki koşulları ayarlamış olacağız.
  • Yabancı gezegeni kolonileştirme: Yabancı gezegenlerin tehlikeli arazileri, gizemli madenleri ve saldırgan yerel canlılarıyla karşılaşacağız, bunlara karşı sığınaklar inşa edecek, yabancı canlıları kullanarak yeni yaşam formları oluşturcak, ve şehirler inşa edeceğiz.
  • Teknoloji ağı: Civilization 5’in aksine, teknoloji çizgisel şekilde devam etmeyecek. Seçtiğimiz teknolojilere göre farklı yönlere yöneleceğiz.
  • Görevler: Kaynak toplama, ünite geliştirme ve oyunda ilerleme görevleri bulunacak.
  • Yörünge araçları: Ekonomi, bilim ve askeriye için gelişmiş yörünge araçları oluşturabileceğiz.
  • Ünite geliştirme: Teknoloji ağındaki geliştirmelerimizle, kendi oyun tarzımıza göre üniteler yapılandırılabilecek.

Civilization beyond earth

Civilization beyond earth

8 kişiye kadar multiplayer desteği mevcut. Ek olarak mod desteği de mevcut.

Oyunun 24 ekimde çıkacak.

Oynanış vidyosu;

Forum konusu: http://forum.civilization-tr.com/viewtopic.php?f=5&t=65

Civilization Beyond Earth Yayinlandi.” üzerine 7 düşünce

  1. Türkçe yamasini en cok istedigim oyunlardan biri her hafta acaba turkce yamasi cikmismidir diye googleda ariyorum kesinlikle turkce olmasi gereken bir oyun evimde internetim yok ve aylarcada baglanmayacak beni aylarca hatta internetim varken bile basindan kaldirmayacak bir oyun turkce yamasini yaparsaniz cok duaciniz olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.